posts

arena    ГОЛОВНА - ДОПИСИ

Rossia invasion 27.02.2014. War day :
Rossia invasion 24.02.2022. War day :
Since the beginning of the Euromaidan protest movement
(November 21, 2013). Day :

 

Три питання в захисті цивілізації від російського вірусу фашизму, або чому Україні не поспішають давати гроші.

12.04.2024

Питання перше. Внутрішнє, українське

Замість армії, забезпеченої літаками, танками, артилерією, ракетами Україна має забезпечених під зав'язку чиновників, суддів, депутатів, мільярдерів колишніх президентів. По людях збирають по гривні на допомогу армії, а суддя, що одержувала величезну зарплату, без зазору совісті отримує ще й матеріальну допомогу в розмірі пів мільйона гривень. Князєва, затриманого по корупційній статті, не судять дотепер, мабуть, намагаючись розвалити справу.

З 2022 року відомо про придбання тільки протягом 2022 року майна родиною Шила, що працював в ОП і СБУ, на 4 млн. доларів, а його затримали лише в 2024 і через день випустили, оскільки миттєво внесли заставу. Виявляється, 30 млн. гривень для парубка це суща дрібниця.

Здавалося б керівник СБУ, і очільник ОП мали б щось сказати з приводу працевлаштування Шила, але вони ні пари з вуст.

А величезні доходи, що перевищують пенсії в десятки і сотні разів, які чиновники отримують від держави в якості заробленої платні? При тому, що ми не бачимо тієї роботи в наявній кількості випускаємо техніки для фронту. Хіба це не є легальна корупція, що створює прірву між громадянами в матеріальному плані, що, в свою чергу, руйнує єдність всередині країни: голодному ситий не товариш… Здавалося б, під час війни зарплати чиновників зроблять справедливими, а непомірне обріжуть і пустять на армію. Але зась! Проте навіть війна не відбила бажання гребти й гребти в свою кишеню…

Людський фактор діє скрізь. Конгресмен, який 40 років займався державними справами У США, читає про фантастичні доходи того-таки хлопці, що зміг лише за рік скупитися на 4 млн. доларів, про бідну суддю, якій дають допомогу в пів мільйона, не може зрозуміти, чому він має менше, а від нього вимагають дати грошей цим бідним, бо, як передає Укрінформ, перший віце прем’єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко заявила Financial Times, що можливо, доведеться відтермінувати виплату зарплат пенсій мільйонам громадян, якщо ЄС і США не нададуть обіцяну фінансову допомогу. Пам’ятаємо, що з тієї допомоги отримують і згадані непомірні зарплати чиновники, і допомоги судді.

Чи про це думає американський конгресмен, читаючи, які великі гроші використовуються в Україні не на потребу армії, а на чиновників і які живуть краще за нього, американського конгресмена.Flag Counter